Tehniline autoabi Tallinna teedel

Kaine juht koos puksiiriga Tallinnas
märts 17, 2021
Puksiirabi Tallinnas
mai 3, 2021

Autoabi võib igal sõitjal tarvis minna. Probleemid autoga tekivad reeglina kõige ootamatumal hetkel. Hea, kui auto on siis parajasti kodu või autotöökoja lähedal. Kuid kõigil niiviisi ei vea. Ja siis on tähtis, et saaks kohe spetsialistidega ühendust võtta.

Firma Kiir Puksiir on aastaid Tallinna autoabi teenuste turul tegutsenud. Oleme spetsialiseerunud eri liiki autoabi teenuste pakkumisele. Töötame 24/7 ja oleme alati valmis klientide kõnedele vastama. Jõuame Tallinnas 15 minutiga kõikjale kohale koos vajalike seadmete või pukseerimiseks vajaliku erivarustusega.

Peamised autoabi liigid

Kiir Puksiiriga koostöö suurim eelis on see, et saate meiega ühendust võtta kõige erinevamatel puhkudel: avarii korral või kui kogemata autoukse kinni lööte ja võtmed salongi jätate. Piisab sellest, kui kirjeldate autoabi operaatorile teel juhtunut, et saaksime hinnata probleemi keerukust ja saata kohale meeskonna koos vajaliku tööriistakomplektiga.

Allpool ei ole kaugeltki üles loetud kõik olukorrad, kus võime teile kasulikud olla:

 1. Ukseluku avamine

Teenuse hind alates 30 eurost. Meie spetsialistid avavad ukse (või pakiruumi) mõne minutiga lukku rikkumata. Kindlasti tasub niisugust abi küsida, kui:

 • olete kaotanud võtmed;
 • ukse avamisel läks võti katki;
 • autosse üritati sisse tungida ja lukk sai viga;
 • unustasite võtmed salongi ja lukustasite auto;
 • lukk on muudel põhjustel rikkis.

Pidage meeles, et ukse avamine on palju odavam kui purustatud klaasi asendamine – ärge proovige probleemi ise käepäraste vahenditega lahendada.

 1. Kaine juht

See on ilmselt kasulik teenus neile, kes erinevatel põhjustel ei saa rooli taha istuda. Autoabi Kiir Puksiiri kogenud juht aitab viia teid ja teie auto igale vajalikule aadressile. Pidage meeles, et joobes juhtimise eest trahvi maksmine ja juhiloa äravõtmine Tallinnas ei ole midagi sellist, millega tasuks riskida. Pealegi pakume autoabi 24h ja see on odav. Peate lihtsalt helistama ja ütlema, kus te parajasti asute.

 1. Rehvivahetus

Me aitame teil nii sõiduauto kui ka veoauto läbitorgatud või muul viisil kahjustatud rehvi vahetada. Meil on olemas vajalikud seadmed masina tõstmiseks, rehvide eemaldamiseks ja nende vahetamiseks. Lahendame ülesande loetud minutitega. Teeme teie auto operatiivselt töökorda!

 1. Mootori käivitamine

Palun pöörduge meie poole, kui auto teel või kodus mingil põhjusel on seiskunud. Meie spetsialistid saavad kindlaks teha probleemi olemuse, käivitada mootori ja anda soovitusi töökoja külastamise kiireloomulisuse kohta.

 1. Autovedu Euroopas

Pakume autoveoteenuseid mis tahes Euroopa riiki, aga ka Skandinaaviasse. Transpordime autosid Rootsist, Taanist, Soomest ja Norrast ning vastupidi – neisse riikidesse. Teame parimaid marsruute, aitame kohaleveo võimalikult kiireks ja soodsaks teha!

 1. Auto pukseerimine

Pakume maanteeabi 24 h ja oleme alati valmis pukseerima teie sõiduki punktist A punkti B (sihtkoha määrab klient), olenemata sellest, kas see on sõiduauto, mootorratas, ATV jne.

Evakueerime sõidukeid ka üsna keerulistes olukordades – näiteks kui auto avarii tagajärjel kuristikku lendab või veekogusse kukub, kui rikkis sõiduk asub maa-aluses parklas, kui on vaja vedada blokeerunud ratastega autot (kui käigukasti pole võimalik panna neutraalasendisse).

Peaasi et selline autoabi24 on kättesaadav. Töötame ka nädalavahetustel ja pühade ajal – tuleme appi isegi vana-aastaõhtul kell 23.55!

Puksiirabi võib vaja minna ka siis, kui auto tuleb lihtsalt teisaldada – kui auto omanikku pole kohal, kuid on vaja teekatet parandada, lund lükata jne. Aitame ka olukorras, kui teie auto on parklas kinni.

Professionaalse tehnilise maanteeabi eelised

Koostöö Kiir Puksiiriga – see on:

 • kiire reageerimine kliendi igale pöördumisele, olenemata kellaajast;
 • suur tänapäevaste puksiirautode park, mis on varustatud vintsi või kraanaga sõiduki ohutuks platvormile tõstmiseks ja veoks;
 • võimalus tellida mittestandardset maanteeabi;
 • taskukohased autoabi hinnad ja hinnapoliitika läbipaistvus.

Helistage, tellige ja veenduge ise!