Autoabi

Autoabi

Kaasaegsed sõidukid on väga usaldusväärsed, kuid isegi nimetatud tehnika võib minna rikki. Selle põhjuseks on komponentide loomulik kulumine, rasked ilmastikutingimused või ootamatu õnnetus. Teatud olukordadega tuleb auto omanik ise toime, ent kui sõiduk ei ole siiski sõidukõlblik, on vaja erakorralist autoabi.

Antud teenust saate tellida meie ettevõttelt. Kiir Puksiir tegeleb autode pukseerimisega, lahendades erineva keerukusega olukordi. Töötame Tallinnas ja teistes riigi piirkondades.

Autoabi teenus - tõhus puksiiriabi

Meie autopargis on kaheksa puksiiri, mis on mõeldud erinevatele autodele. Need on manööverdamisvõimelised sõidukid, mille kandevõime on kuni 6,5 tonni. Puksiirautodega saab transportida teie auto garaaži või parklasse, tõmmata see välja kraavist ja toimetada õigesse kohta..

Autoabi teenus on kiire ja tõhus. Teie sõiduk transporditakse ohutult sihtkohta. Transport toimub ülima hoolikusega, nii et te ei pea muretsema värvi, kaitseraua ja kere kahjustuste pärast.

Kuidas toimib autoabi?

• Te helistate meie teenindusse, kirjeldate oma asukohta ja probleemi.
• Meie spetsialistid tulevad kiiresti teie juurde
• Toimub sõiduki evakueerimine.

Autoabi teedel ja sellega seotud tööd 24h

Mõistame, et probleem võib tekkida mis tahes kellaajal. Seepärast on meie töö üles ehitatud nii, et klient saab helistada, millal iganes ta soovib. Ettevõte töötab 24 tundi päevas, ilma nädalavahetuste ja pühadeta. Seega, kui satute raskesse olukorda, helistage meile kohe. Pakume kvalifitseeritud autoabi teedel ning ei jäta teid probleemiga hätta.

Lisaks puksiirabile pakume ka muid teenuseid, mida vajavad paljud juhid. Abi liiklejatele maanteel võib hõlmata järgmist:

• autolukkude hoolikas avamine;
• tehvivahetus;
• mootori käivitamine;
• sõidukeid segava masina ümberpaigutamine.

Miks meie

Meie teenusel on järgmised eelised:

• Kiire abi ööpäevaringselt.
• Kvaliteetsed teenused mõistliku hinnaga.
• Võimalus saada kasutada erinevaid teenuseid.

Tallinna piires saabume kohale 15 minutit pärast teie helistamist. Muudel juhtudel osutatakse võimalikult kiiresti ka tehnilist maanteeabi. Anname endast parima, et aidata lahendada teie probleeme võimalikult kiiresti.

Kui kiirremont pole võimalik või on tööde maht liiga suur, siis oleme valmis auto pukseerima lähimasse teeninduspunkti või kliendi valitud autoteenindusse. Maanteeabi autojuhtidele tähendab remondimeistri kiiret saabumist ja probleemi operatiivset lahendamist. Tasuta konsultatsiooniks, üksikasjade täpsustamiseks või vajaliku teenuse tellimiseks helistage meie maanteeabi teenuse telefonil +372 56 1111 66.