Maanteabi

Maanteeabi

Kui teil suri auto välja või tekkis probleeme, mis muudavad edasise liikumise võimatuks, on ööpäevaringselt avatud maanteeabi oivaline lahendus. Ettevõte Kiir Puksiir töötab Tallinnas. Võimalikud on väljasõidud linnast välja, Eesti piires.

Professionaalne tehnoabi teedel on väljapääs ka kõige keerulisemast olukorrast. Väljasõitval meistril on alati kaasas komplekt vajalikke tööriistu. Spetsialist saabub teatatud kohta esimesel võimalusel igal kellaajal. Mitmeaastased praktilised kogemused ja kõrge kvalifikatsioon võimaldavad meie remondimeistritel lahendada peaaegu igasuguse keerukusega tõrkeid. Teostame järgmist: luku avamine seda kahjustamata; rataste vahetus; mootori käivitamine; auto soojendamine; aku vahetamine jt.
Kui kiirremont pole võimalik või on tööde maht liiga suur, siis oleme valmis auto pukseerima lähimasse teeninduspunkti või kliendi valitud autoteenindusse. Maanteeabi autojuhtidele tähendab remondimeistri kiiret saabumist ja probleemi operatiivset lahendamist. Tasuta konsultatsiooniks, üksikasjade täpsustamiseks või vajaliku teenuse tellimiseks helistage meie maanteeabi teenuse telefonil +372 56 1111 66.