Käivitusabi

Raske on leida autojuhti, kes ei ole kokku puutunud olukorraga, mille käigus ei ole võimalik automootorit käivitada. On mitmeid põhjuseid mille tõttu automootor ei käivitu – tühi akumulaatorpatarei, säästunud süüteküünlad, halb kontakt kõrgepingelistes klemmides, starteri rike jne. Mis ka ei oleks põhjuseks teie juhtumi puhul, ettevõtte Kiir Puksiir töötajad käivitavad automootori. Nende kogemus ja kvalifikatsioon võimaldab automootorite käivitamise kõige raskemate juhtumite puhul.

Traditsiooniline meetod, mida kasutavad paljud autojuhid – katse peatada mööduv auto ja paluda abi. On olemas probleem - kui küsimus on akumulaatorpatareis, automootor tõesti õnnestub käivitada. Nendel eesmärkidel kasutatakse laetud akumulaatorpatareid. Kuid mis teha siis, kui auto käivitamine tuleb teostada kiiresti, samas ei ole soovijaid, kes peatuksid ja abistaks? Väljapääs antud olukorras on olemas – telefonikõne Kiir Pruksiir’i.
Me osutame käivitusabi teenuseid Tallinnas ja teistes Eesti linnades ning asulates. Kui te asute pealinnas, siis tuleme kohale hiljemalt 15 jooksul pärast teie telefonikõnet. Nagu on kogemus näidanud käivitusabi võtab aega kõigest mõne minuti. Pärast seda te võite jätkata oma reisi ning te ei hiline sinna, kuhu sõidate.

Töötame režiimis 24/7 ka puhkepäevadel ja pühadel. Ükskõik millisel ajal tekivad probleemid automootoriga, helistage kohe. Me saabume kohale operatiivselt ja kõrvaldame ka kõige raskema probleemi.