Autode transport

Ettevõte Kiir Puksiir pakub autode veoteenust Euroopast Eestisse. Autode vedu on võimalik kogu Euroopas, sealhulgas Skandinaavia riikides (Rootsi, Soome, Norra ja Taani). Toimetame kohale nii uusi kui ka kasutatud sõidukeid.

Kiir Puksiir teeb koostööd nii äriühingutega kui ka eraisikutega. Meie autopargis on olemas mitu puksiirautot, mistõttu saate alati tellida endale sobival ajal autoveo Euroopasse.

Autode kohaletoimetamise maksumus Euroopasse või välismaalt Eestisse oleneb mitmesugustest teguritest, millest peamine on transportimise kaugus. Seetõttu on enne välismaalt auto ostmist soovitatav konsulteerida meie ettevõtte spetsialistiga. See võimaldab mõista, kas ja kui kasulik on auto ostmine Euroopas.
Kui vedu vajav auto ei ole võimeline iseseisvalt liikuma, peate sellest vedajat eelnevalt teavitama. Sõiduki transportimise eest vastutame ainult meie. Seetõttu peab klient sõiduki dokumentatsiooni eelnevalt kontrollima, et piiriületusel ei tekiks probleeme. Spetsialistiga konsulteerimiseks helistage telefonil +372 56 1111 66.