Meist

Ettevõttest

Kaasaegsed autod on usaldusväärsed, kuid sarnaselt mis tahes muu tehnikaga, tekivad ka uutel autodel rikked. Neid võivad põhjustada tavaline kulumine, kliimatingimused ja liiklusõnnetus. Auto kaotab liikumisvõime, see tuleb evakueerida. Tuleb kutsuda abi. Siin on abiks meie ettevõte.

Kiir Puksiir teostab igasuguse keerukusega sõidukite evakueerimist Tallinnas ja teistes Eesti asulates. Selle töö teostamiseks kasutame kuni 6,5 tonni kandevõimega manööverdatavaid puksiirautosid, mis võimaldavad autode vedu garaažist, kinnisest parklast, süvendist või muust raskesti ligipääsetavast kohast. Transpordime autosid võimalikult hoolikalt - meie kliendid ei pea pärast evakueerimist vahetama kaitseraudu ja porilaudu ning värvima autot.

Meie töötajad pakuvad puksiirautoteenust mitte ainult ööpäevaringselt, vaid teostavad ka paljudele autojuhtidele vajaminevaid töid. Nende hulka kuuluvad autoukseluku ettevaatlik avamine seda kahjustamata, rehvi asendamine "varuratta" puudumisel, auto, mille mootor ei käivitu, käivitamine, lumekoristust, remonti või muu erivarustuse kasutamist segava auto ümberpaigutamine. Väga nõutud on "kaine juhi" teenus, mis võimaldab teil mõnusalt aega veeta ja jõuda seejärel turvaliselt tagasi koju. Lisaks veab Kiir Puksiir sõidukeid kogu Euroopas, sealhulgas Rootsis, Soomes, Taanis ja Norras.

Töötame 24/7, ilma puhkepäevadeta ja pühadeta. Kui leiate end autoga sõites keerulisest olukorrast, helistage meile viivitamata - oleme teile kindlasti abiks.