Auto pukseerimine

Auto pukseerimine

Auto on kõige populaarsem liiklusvahend, kuid selle rikete eest pole keegi kindlustatud. Isegi tänapäevased sõidukid, mis läbivad regulaarselt tehnoülevaatuse teeninduskeskuses, võivad teel ootamatult rikki minna. Mõningaid rikkeid saab kohapeal oma jõududega parandada, aga mõned nõuavad professionaalset sekkumist ja spetsialiseeritud tööriistade olemasolu.

Kui teil ei õnnestu endal autot käivitada ega rikke põhjust kindlaks teha, oleks parim lahendus kutsuda autopuksiir.

Autode pukseerimine Eestis

Kiir Puksiir osutab puksiirabi teenust Eestis soodsaimate hindadega ööpäev ringi. Meie enda autopargis on 8 erineva kandevõimega puksiiri (puksiir platvormiga ja puksiir osaliselt toestatuna), mis võimaldavad vedada järgmist tüüpi sõidukeid:

 • sõiduautod ja maasturid;
 • bussid;
 • veoautod;
 • eritehnika

Sõidukite jaoks, millel puudub tehniline võimalus tavapärasel viisil puksiirauto peale sõitmiseks, on manipulaatoriga puksiirautod. Neid kasutatakse ka siis, kui on vaja sõiduk kraavist, kuristikust või veekogust kätte saada, kahjustamata keret ja muid konstruktsioonielemente.

Lisateenused

Peale puksiirabi väljakutsumise võimaluse pakub Kiir Puksiir mitmesuguseid lisateenuseid, sealhulgas:

 • autoluku avamine võtme purunemise või kaotamise korral;
 • katkise ratta kiire asendamine;
 • mootori käivitamine;
 • auto transportimine blokeeritud ratastega;
 • kiirremont kohapeal;
 • teiste sõidukite läbipääsu takistava sõiduki teisaldamine;
 • auto transportimine Euroopa või Skandinaavia riiki.

Pukseerimise hind sõltub mitmest tegurist. Kiir Puksiir on pikka aega töötanud Eesti turul ja teeb koostööd kõigi kindlustusseltsidega. Pakume kiiret ja odavat puksiiri teenust, Tallinnas tuleb puksiirauto kohale poole tunni jooksul. Ettenägematute asjaolude või maanteel juhtunud rikke korral oleks probleemi eelistatuim lahendus odav teenus puksiir 24 h.

Kuidas puksiirautot tellida?

Autopuksiiri tellimiseks tuleb ühendust võtta meie ettevõtte spetsialistiga telefoninumbril, mis on kirjas jaotises "Kontaktid", ja edastada võimalikult rohkem teavet, et operaator saaks valida ülesandele kõige paremini sobiva sõiduki. Samuti on vaja nimetada sõiduki täpne asukoht. Pärast seda tuleb lihtsalt oodata puksiirautot, mis toimetab teie auto määratud aadressile.

Puksiirauto tellimise maksumus arvutatakse igal konkreetsel juhul eraldi, pakume sularahas ja sularahata maksmise võimalust. Teenuste hind sõltub auto tüübist ja kaalust, asukohast, auto transportimise kaugusest, tööde keerukusest ja vajadusest kasutada spetsiaalseid tööriistu. Ettevõtte autopargis on statsionaarsete ja liikuvate platvormidega autopuksiire sõidukite tõstmiseks manipulaatori abil.

Puksiirauto tellimise telefoninumber on meie veebilehel kirjas, esitada saab ka elektroonilise avalduse, operaatorid vaatavad selle kohe läbi ja valivad puksiiri. Autopuksiir on usaldusväärne abimees, kui teie sõidukiga on tekkinud ettenägematud probleemid: võtmete kaotamine, auk kummis, rikked, avariid. Kiir Puksiiri spetsialistid aitavad teil probleeme lahendada ööpäev ringi ja maksimaalselt kiiresti.