Autoabi: mida teha, kui autoga juhtub force majeure?

Kaine juht koos puksiiriga Tallinnas
märts 17, 2021

Tee on üks ettearvamatumaid kohti. Eriti kauge tee. Autoga teele asudes ei tea kunagi, millised üllatused ees ootavad ja mis olukorras võib vaja minna autoabi. Reeglina juhtuvad ettenägematud asjad ootamatult. Ja siis on hea, kui lähedal on neid, kes on valmis teid aitama. Kuid juhtub ka seda, et juht jääb raskes olukorras üksi.

Sageli ütleb auto üles väljaspool asulaid, kümnete kilomeetrite kaugusel tanklatest ja autoteenindustest. Sellistel juhtudel on autoabi maanteel hädavajalik. Kui tekib mootoririke, bensiin saab otsa või auto tuleb mingil põhjusel pukseerida ning ise probleemiga toime ei tule, on vaja mobiilset autoabi.

Kiire autoabi

Mobiilseid autoabiteenuseid maanteel Tallinnas ja teistes Eesti asustatud punktides pakub Kiir Puksiir (meie veebileht on kiirpuksiir.ee) Tallinnas jõuame autoabi pakkuma umbes 15 minutiga.

Teeme koostööd kõigi kindlustusseltsidega, mis hiljem oluliselt hõlbustab kahjude hüvitamise protseduuri menetlemist, kui selleks tekib vajadus.

Meie autopargis on 8 erineva mahutavusega puksiirautot, seega pakume teenuseid igasuguse keerukusega sõidukite pukseerimiseks. Tänu liikuva platvormiga puksiiridele saame transportida rasketehnikat kaaluga kuni 6,5 tonni.

Korraga saab vedada isegi kahte sõidukit. Autode vedu toimub võimalikult ettevaatlikult. Pärast pukseerimist ei pea te kaitserauda ja ​​porilaudu vahetama ega autot üle värvima.

Milliseid teenuseid me osutame?

Teenuste valik, mida oleme valmis oma klientidele pakkuma, on üsna suur. Aitame teil kiiresti lahendada nii väiksemaid kui keerulisemaid tehnilisi probleeme:

  • uste avamine (blokeeringu korral avavad meie eksperdid uksed lukku rikkumata);
  • kaine juht (aitame viia teie auto vajalikule aadressile);
  • rehvide vahetus;
  • mootori käivitamine;
  • autode vedu Skandinaaviamaades (Rootsi, Soome, Taani ja Norra);
  • blokeeritud ratastega, kulunud laagri või katkise amordiga auto pukseerimine (transpordime auto ilma kahjustusteta);
  • auto väljatoomine raskesti ligipääsetavatest kohtadest, sealhulgas maa-alustest parklatest või garaažidest (meie manööverdatav tehnika tõmbab auto välja igast august, kraavist, teedeta maastikult);
  • varuosade vahetus, kui teil pole näiteks kaasas tagavararatast;
  • autode teisaldamine (sageli on autod takistuseks lumetõrje või teeremondi ajal);
  • paagi täitmine bensiiniga, õli või radiaatorivedeliku vahetus – pakume ka sellist teenust.

Kui võtate meiega ühendust, püüame pakkuda abi niipea kui võimalik. Vajadusel sõidab meie elektrik spetsiaalse varustusega kohale ja viib diagnostika läbi teel. Kui vajate rikete likvideerimiseks varuosi ja läheduses pole autopoodi, toimetab need teile kohale meie kuller.

Kui autoga tekkinud probleeme ei ole võimalik kohapeal lahendada, pukseerime selle autoteenindusse ja aitame teil läbi viia diagnostika.

Võite meie firmaga kontakti võtta ka siis, kui teie auto osales liiklusõnnetuses. Ükskõik kui rasked on avarii tagajärjed, me aitame teil auto vajalikku kohta toimetada. Kui vajate ööpäevaringset hädaabi maanteel, võite alati meie firmaga ühendust võtta. Pakume autoabi 24/7.